Razem 31 805 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
A. V. Pension Praha to rodzinny pensjonat w spokojnej willowej dzielnicy, w pobliżu stacji metra Chodov, w którym mieści się Centrum handlowe Chodov – niedawno otwarte centrum handlowo-usługowe z bogatą ofertą sklepów i usług. W pobliżu metra Chodov znajdują się także nowo otwarte biura międzynarodowych firm (IBM, Dell, Sony, DHL, Accenture, Mercedes, itp.)


Dla naszych gości mamy do dyspozycji osiem dwu i trzyosobowych pokoi. Maksymalna ilość z dostawkami to 20 osób (optymalnie 16 osób).


Większość pokoi jest dwuosobowych z łazienką lub prysznicem. Dla rodzin są do dyspozycji także trzyosobowe apartamenty z łazienką, aneksem kuchennym oraz jadalnią. Dwa pokoje mają jedną komfortową łazienkę znajdującej się na korytarzu. Pokoje wyposażone są w minibarek, bezprzewodowy internet WiFi, telewizor kolorowy z anteną satelitarną, radiobudzik, czajnik, kubeczki oraz kawę i herbatę. Goście mogą także skorzystać z Internetu w naszej recepcji. W okresie letnim do dyspozycji jest także basen oraz taras.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Zagranica
Adres siedziby: Malebná 1172/75, 149 00 Praha – Chodov
Telefon: +420272951726
Fax: +420267912695
E-mail: votava@pension-praha.cz
Web: www.pension-praha.cz/
Zdjęcia i fotografie
A.V. Pension Praha - 1A.V. Pension Praha - 2A.V. Pension Praha - 3A.V. Pension Praha - 4A.V. Pension Praha - 5A.V. Pension Praha - 6A.V. Pension Praha - 7A.V. Pension Praha - 8
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)