Razem 31 422 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
AndTech to firma, która kompletnie zajmuje się wdrażaniem systemów ochrony, dlatego zapewniamy profesjonalny projekt, instalację, montaż i serwis systemu. Wszystkie oferowane przez nas produkty i usługi mają niezbędne certyfikaty oraz gwarancję jakości.

Usługi związane z systemami alarmowymi w 90% wpierane są głównie przez produkty polskiej firmy Satel, a urządzenia monitorujące należą głównie do marki INTERNEC. Firma Satel oraz INTERNEC wykorzystują linie technologiczne najlepszych światowych producentów, co jest gwarantem uzyskania produktu najwyższej jakości, a jednocześnie wysoka wydajność produkcji umożliwia oferować atrakcyjne ceny. Każdy produkt firmy Satel i INTERNEC spełnia szereg wymogów i jest poddawany testom, by zachować najlepsze z możliwych właściwości.

Systemy alarmowe, mimo istotnego przeznaczenia, nie są skomplikowane w obsłudze, a jednocześnie bardzo powiększają bezpieczeństwo obiektów.Zapewniamy wykonywane instalacji alarmowych, od przygotowania planu instalacji alarmowej, do okablowania, aż do konfiguracji systemu alarmowego i przeszkolenia osób, które będą obsługiwały dany system.
Po instalacji zapewniamy serwis gwarancyjny, tak, abyś miał pewność, że po instalacji oferujemy Ci stałą pomoc techniczną, w każdej sytuacji!
Skontaktuj się z nami – dobierzemy najbardziej skuteczne rozwiązanie dla Ciebie!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Warszawa
Adres siedziby: Strzelców Grodzieńskich 11
E-mail: andtech3@o2.pl
Web: www.andtech.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)