Razem 28 042 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sklep motoryzacyjny w Łodzi, Gabriel Moto Parts, to szeroki asortyment części zamiennych do aut wszystkich marek, profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny. Firma oferuje szeroki wybór zamienników – budżetowych i jakości oryginału – a także części oryginalnych Audi, BMW, Ford i innych. Na asortyment sklepu składają się wszystkie, najważniejsze podzespoły – części silnika i jego osprzętu, elementy elektryki, części układu hamulcowego, wydechowego, chłodzenia i innych – a także szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych, takich jak płyny, oleje i filtry samochodowe.

Firma to również bogato zaopatrzona hurtownia samochodowa w Łodzi, oferująca swoje produkty klientom biznesowym, takim jak warsztaty, sklepy, firmy transportowe czy inne hurtownie. Poza stałymi dostawami części, Gabriel Moto Parts zapewnia również dostęp do wyposażenia warsztatowego i narzędzi wiodących producentów.

Gabriel Moto Parts zapewniają szeroki wybór części samochodowych w Łodzi – asortyment firmy to ponad 300 000 elementów zamiennych 130 marek. Sklep i hurtownia współpracują z 250 dostawcami, dzięki czemu mogą zagwarantować stały dostęp do części oraz ich atrakcyjne ceny.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Obywatelska 103 94-104 Łódź
Telefon: +48422022222
Telefon 2: +48601688688
E-mail: ogloszenia@gabrielmotoparts.com
Web: gabrielmotoparts.com
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 1 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)