Razem 26 178 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
KUCHNIE CQ jest firmą rodzinną, założoną w 2000 roku przez Justynę i Krzysztofa Plewnia oraz Czesława Krupa. Od tamtej pory działa z powodzeniem na lokalnym rynku, powiększając z biegiem lat bagaż doświadczeń i wiedzy, tak bardzo potrzebnych do profesjonalnego projektowania mebli.

KUCHNIE CQ jest producentem mebli, nie pośrednikiem w ich sprzedaży. Zaprojektowane meble tworzymy z pierwotnych elementów zakupionych u solidnych i sprawdzonych partnerów handlowych. Poddajemy je obróbce technologicznej nowoczesnymi narzędziami w naszym warsztacie. Cały proces kontrolowany jest przez właściciela firmy.

KUCHNIE CQ specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli kuchennych na dowolny wymiar, szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi, mebli łazienkowych, mebli sklepowych oraz nowoczesnych mebli pokojowych i zabudów nietypowych.

KUCHNIE CQ jest firmą profesjonalną, w której starannie planujemy każdy szczegół. Pomagamy także w dostosowaniu instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz elektrycznej do zatwierdzonego projektu mebli (nadzorujemy prace remontowe).

KUCHNIE CQ posiada w swojej ofercie AGD do zabudowy niemal wszystkich cenionych na polskim rynku firm. Montaż sprzętu wykonujemy bezpłatnie.

KUCHNIE CQ jest firmą bardzo dobrze zorganizowaną, co umożliwia produkcję mebli wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

KUCHNIE CQ jest autoryzowanym partnerem jakości , światowego lidera w dziedzinie okuć meblowych.

KUCHNIE CQ to zespół fachowców na każdym etapie planowania i realizacji projektu. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego salonu w Bytomiu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Piekarska 43, 41-902 Bytom
Telefon: +48327871707
Telefon 2: +48603179836
E-mail: info@kuchniecq.pl
Web: www.kuchniecq.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)