Razem 29 173 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Niewiele firm przewozowych może się pochwalić równie rozbudowaną ofertą co Wero-Trans. Jest to firma, która specjalizuje się w przewozach do Holandii, ale także do Niemiec i Belgii. Busy tej firmy zawsze startują o takiej samej godzinie i zapewniają szybki i bezpieczny przejazd dla każdego z pasażerów.
Wero-Trans może być dobrym wyborem jeżeli ktoś pragnie zorganizować przejazd na konferencję dla dużej grupy. Jednocześnie bus do Holandii lub do Niemiec może być potrzebny, aby dostać się do wyznaczonego lotniska. Opcji jest zatem wiele i każdy pasażer Wero-Trans, bez względu na to z jakiego powodu wybrał tę firmę na swoją podróż, na pewno nie będzie żałował tego wyboru.
Jeżeli zatem kogoś interesuje przewóz osób z Polski do Holandii, Wero-Trans działa z ulicy Wita Stwosza 16 we Wrocławiu 50-148. Możliwe jest też nawiązanie kontaktu telefonicznego, korzystając z numeru 791 627 151. Pracownicy firmy zawsze z chęcią informują wszelkich pasażerów o szczegółach przejazdu, o trasie, a także o tym ile taka podróż może zająć.
Dlatego też szukając takiego środka transportu jak bus Polska - Holandia, Wero-Trans jest najbardziej korzystnym z wyborów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Opolskie
Adres siedziby: ul. Wita Stwosza 16
Telefon: +48791627151
E-mail: bylicaang@o2.pl
Web: www.wero-trans.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)