Razem 27 052 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Misją naszej firmy jest dostarczenie nowoczesnych i kompeksowych rozwiązań.
Studio zostało założone w 2001r. i szczyci się kreatywnością swoich koncepcji oraz realizacji. Profesionalny zespół projektantów zajmuję się tworzeniem krojonych na miarę projektów i aranżacji. Budując przestrzeń szukamy inspiracji zarówno w indywidualnych potrzebach Klientów, jak i we współczesnych trendach wnętrzarskich i wzorniczych.
         Pierwszym działaniem z naszej strony jest wizyta projektanta w domu Klienta, na podstawie której tworzony jest projekt i koncepcja pomieszczeń mieszkalnych. Następnym etapem jest spotkanie w celu omówienia projektu, podczas którego omawiamy propozycję aranżacji pomagając równocześnie dobrać kolorystykę, rodzaj światła oraz ciekawe rozwiązania techniczne, tak aby całość tworzyła harmonijne wnętrze.
          Przed przystąpieniem do realizacji podpisujemy z Klientem umowę, gdzie określona jest terminowo realizacja na okres od 4-6 tygodni, uwzględniając  wszystkie szczegóły mające wpływ na jakość mebli. Kiedy meble są gotowe, dostarczamy je pod wskazany adres i przystępujemy do montażu mebli, którego dokonuje fachowa i wyspecjalizowana ekipa monterska.

          Na nasze meble udzielamy 2-letniej gwarancji natomiast podzespoły, których używamy do wyposażenia mebli jak np.: zawiasy, prowadnice szuflad, objęte są dożywotnią gwarancją.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Kopernika 3 osH, 43- 100 Tychy
Telefon: +48323282646
E-mail: studio@decoline.pl
Web: www.decoline.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)