Razem 28 407 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma "deGO Meble Kuchenne" powstała z myślą o dostarczaniu klientom funkjonalnych rozwiązań wnętrz kuchennych, gwarantujących wysoką ergonomię przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Dzięki bogatej ofercie i ciekawemu wzornictwu przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów zyskaliśmy zaufanie klientów. Nasze kuchnie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. To z myślą o Państwa zadowoleniu projektując wnętrza kuchenne, staramy się stworzyć przy tym miłą i niepowtarzalną atmosferę. Projekty tworzą młodzi, kreatywni ludzie przy wykorzystaniu specjalistycznych programów komputerowych oraz wieloletniego doświadczenia.

Istotnym czynnikiem jest fakt, że jesteśmy firma rodzinną. Dlatego nie pozwalamy sobie na realizacje które przyniosłyby nam niezadowolonych klientów. Dzięki czemu jesteśmy już z Państwem 17 lat. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Suwałkach.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi Klientów. Pozwalają nam one na stałe doskonalenie naszych produktów i utrzymanie ich na najwyższym poziomie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 15-688 Białystok ul. Przędzalniana 60
Telefon: +48857482078
Telefon 2: +48856536697
Web: www.dego.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)