Razem 30 813 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Do produkcji mebli kuchennych używamy tylko najlepszych materiałów. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość wykonania i niezawodność. Poniżej przedstawiamy szczegóły naszej oferty.

W Państwa meblach zamontujemy sprzęt AGD dowolnej marki, dostępnej na polskim rynku. Zakres naszej współpracy z Państwem jest bardzo szeroki. Rozpoczyna się on od pracy nad wspólnym projektem, doradztwem technicznym i wzorniczym. W tym etapie "budujemy" na papierze kuchnię, ustalamy wszystkie jej szczegóły. Następnym krokiem jest przygotowanie zamówienia i podpisanie umowy sprzedaży. Gdy meble zostaną wykonane przywozimy je do Państwa i następnie montujemy, tak abyście, po naszym wyjściu mogli je całościowo użytkować.

Projekty dla naszych Klientów wykonujemy w oparciu o aktualnie panujące trendy. Uwzględniamy w nich wszelkie nowinki techniczne ułatwiające późniejsze funkcjonowanie w wyposażonych przez nas wnętrzach. Każdy projekt jest poprzedzony wyczerpującym wywiadem z Klientem w celu określenia jego potrzeb i oczekiwań. Dlatego już drugie spotkanie z nami, podczas procesu projektowania, skutkuje wymiernymi korzyściami w postaci wielu trafnych propozycji rozwiązań poszczególnych zagadnień. Czas spędzony z nami jest zawsze czasem spędzonym owocnie. Na bieżąco zapoznajmy się z tendencjami panującymi na rynku polskim i europejskim. Ciągle również wprowadzamy do naszej oferty nowe materiały i technologie, tak aby sprzedawane przez nas meble były nowoczesne, trwałe i funkcjonalne.

Do projektowania wykorzystujemy profesjonalny program komputerowy, który pozwala w maksymalnie zbliżony do rzeczywistości sposób, zwizualizować przyszły wygląd Państwa mieszkań, czy domów. Dzięki temu potrafimy skrócić proces projektowania do minimum, oszczędzając przez to Państwa czas i pieniądze.

Firma Dekor Plus istnieje od roku 1996.
Specjalizujemy sie w wykonywaniu
nowoczesnych mebli kuchennych,
w oparciu o materialy naturalne, takie jak
drewno i forniry (kilkanaście gatunków),
oraz materiały drewnopochodne,
lakierowane w każdym kolorze.
Wykonujemy również kompleksowe wyposażenie mieszkań w meble łazienkowe, garderoby, komody, stoły, ławy i sypialnie wg indywidualnych projektów.
Zakład produkcyjny to hala o powierzchni
ok. 750 m2 na której znajduje się
nowoczesna linia technologiczna
do produkcji mebli. Należy podkreślić,
że we własnym zakresie wykonujemy
fronty drewniane , fornirowane i z MDF-u
oraz je lakierujemy przy pomocy lakierów
włoskiej firmy ICA.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 97-400 Bełchatów, ul. Wojska Polskiego 25d
Telefon: +4844633-22-49
Telefon 2: +4866072-65-33
E-mail: dekorplus@meblekuchenne.net.pl
Web: www: meblekuchenne.net.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)