Razem 29 422 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa EFEKT powstało w grudniu 1989 roku. Firma została założona przez małżeństwo inżynierów Zenona Banasia i Justynę Flader-Banaś. Gospodarka rynkowa stworzyła zapotrzebowanie na dynamiczne firmy budowlane, potrafiące zaspokoić rosnący popyt na nowe mieszkania.

Slogan "Od projektu do EFEKTu" stał się myślą przewodnią przy organizacji firmy i jednym z powodów jej sukcesów. Początki firmy to pracownia projektowa i pion wykonawstwa. Firma skoncentrowała swoją działalność na wielorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Pierwszy wielorodzinny budynek mieszkalny został wykonany na zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej "Włókno" i oddany do użytku w 1991 roku. Następne budynki mieszkalne były projektowane i wykonywane dla Spółdzielni Mieszkaniowych z Gorzowa Wielkopolskiego oraz ze Słubic.

Od 1995 roku firma zaczęła realizować budownictwo mieszkaniowe na własny rachunek i stała się firmą developerską. Doświadczenie zdobyte podczas wcześniejszy realizacji pozwoliła na udany start i sprawną realizację pierwszych własnych projektów. Do tej pory wybudowaliśmy już kilkanaście budynków wielorodzinnych w Gorzowie Wielkopolskim oraz jego okolicach.

Nowa siedziba wybudowana przy ulicy Narutowicza 6 w Gorzowie Wielkopolskim wprowadziła firmę w XXI wiek. Na miejscu czekają do Państwa dyspozycji nasi pracownicy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania. To tu dla klientów EFEKTu stworzone zostało Salon Łazienek i Kuchni, gdzie można wyposażyć swoje mieszkania.

Firma EFEKT stara się zapewnić swoim wszystkim klientom kompleksową obsługę. Nasze mieszkania wykańczamy w dowolnym standardzie. Podczas ustalania koncepcji układu mieszkania oferujemy pomoc doświadczonych projektantów oraz architektów wnętrz. W naszych mieszkaniach wykonujemy również łazienki oraz kuchnie. Mieszkania pod klucz z EFEKTU to oszczędność czasu i pieniędzy.

W tym roku obchodzimy swoje 20-lecie działalności. Firma EFEKT przez ten czas wybudowała kilkaset mieszkań gruntując w ten sposób pewną pozycję na rynku. Zaufania klientów jakie zdobyliśmy jest dla nas największą nagrodą za solidną i uczciwą pracę. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i tego samego życzymy wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby oraz zapoznania się z naszą aktualną ofertą na stronach WWW!!!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Narutowicza 6 66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon: +48957352188
Telefon 2: +48957352189
Fax: +48957359862
E-mail: info@efekt.biz
Web: www.efekt.biz/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)