Razem 26 480 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Studio kuchenne "Euro Meble" istnieje na rynku łódzkim od 1991 roku. Siedziba firmy mieści się w Łodzi przy ulicy Brackiej 45.
Naszym klientom oferujemy nowoczesne i stylizowane meble kuchenne wykonane z najwyższej jakości materiałów. Proponujemy fronty z naturalnego drewna, fornirowane, foliowane, lakierowane, lakierowane gięte.
Studio kuchenne "Euro Meble" jest jedynym przedstawicielem w województwie łódzkim znanego producenta mebli kuchennych "Elprim Wika". Główna siedziba firmy znajduje się w Żurawcu koło Elbląga. Firma posiada przedstawicielstwa na terenie całego kraju oraz w Anglii, w Niemczech, w USA, w Norwegii.
Studio "Euro Meble" wykonuje kompleksowe aranżacje kuchenne. Zapewniamy profesjonalną obsługę, indywidualny projekt kuchni, serwis oraz montaż. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.
Współpracujemy z firmami oferującymi sprzęt AGD. Proponujemy marki znanych na rynku polskich producentów, takich jak: Bosh, Siemens, Mastercook by Fagor, Whirpool, Beco, Amica i innych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 91-709 Łódź ul. Bracka 45
Telefon: +48426566264
E-mail: biuro@euromeble.info
Web: www.euromeble.info/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)