Razem 29 622 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
W naszej ofercie znajdują się meble pokojowe ( zestawy, systemy ), meble dziecięce, tapicerowane, kuchenne, przedpokoje, szafy, sypialnie oraz jadalnie. Meble oferowane przez Firmę „EXTOM”, to meble do samodzielnego montażu w opakowaniach spełniających najbardziej rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa.
Firma „EXTOM” istnieje na rynku od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami na wielu rynkach południowej i wschodniej Europy oraz na terenie kraju owocuje ciągłym doskonaleniem oferty oraz zwiększeniem jakości obsługi klienta.
Po ponad 10-ciu latach istnienia możemy z dumą stwierdzić, że klienci, którzy z nami współpracują są bardzo zadowoleni z szerokiej oferty oraz kompetencji pracowników Naszej Firmy, a co za tym idzie szybkiej, sprawnej i przyjemnej obsługi. Bardzo ważnym atutem Firmy „EXTOM” jest elastyczność we współpracy zarówno ze stałymi kontrahentami, jak i firmami, które tę współpracę chcą nawiązać. Jesteśmy otwarci na propozycje, sugestie oraz na zastrzeżenia dotyczące wszelkich form naszej działalności. Od lat nasi stali klienci mogą liczyć na uznanie, zrozumienie oraz chęć do rozmów, które
mają na celu udoskonalenie współpracy.
Własny Tabór
Dysponujemy własnym taborem, w którego skład wchodzą ciągniki siodłowe z naczepami od ładowności do 22 ton oraz auta o ładowności do 6,5 tony. Jesteśmy w stanie zaoferować transport na miejsce do Państwa firmy, w zależności od ustalonych warunków współpracy. Posiadamy również możliwość organizacji transportu wagonowego.
Serdecznie zapraczamy do współpracy firmy dla, dla których istotne są:
PROFESJONALIZM - w realizacji zamówień
ELASTYCZNOŚĆ - w kontaktach z klientem
KONSEKWENCJA - w dążeniu do konkretnego celu
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Kazimierzowo 6D 82-300 Elbląg
Telefon: +4855-235-10-95
E-mail: extom@elblag.com.pl
Web: www.extom.com.pl/
Osoby kontaktowe
  • Jacek Tomaszewski
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)