Razem 30 153 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Bezwzględnym warunkiem zaistnienia i utrzymania się na rynku dla każdej firmy jest posiadanie niskich kosztów działalności. Wygórowane koszty generują wysokie ceny oferowanych przez firmę towarów czy usług, przez co te nie znajdą nabywców. Jedną z metod redukcji kosztów jest przekazanie firmom zewnętrznym wszelkich czynności nie dotyczących głównego profilu działalności firmy. Na porządku dziennym jest outsourcing np. płac czy księgowości.

Tak samo dzieje się z zadaniami dotyczącymi sprzątania w firmie. Zajmują się tym z reguły zewnętrzne profesjonalne firmy sprzątające. Jedną z takich profesjonalnych firm sprzątających jest właśnie DealMax. Z jednym zastrzeżeniem. Wynajem personelu do bieżącego sprzątania nie jest głównym profilem działalności tej firmy.

DealMax wyspecjalizował się przede wszystkim w usługach dotyczących sprzątania specjalistycznego, wymagającego odpowiedniego sprzętu oraz przeszkolonego personelu. Główną pozycję w ofercie firmy zajmuje przede wszystkim doczyszczanie różnego typu powierzchni płaskich, pranie i polimeryzacja wykładzin, utwardzanie posadzek w halach produkcyjnych.

DealMax przeprowadza również kompleksowe sprzątania po budowie i po pożarach, wykonuje prace na wysokości, jak mycie okien, mycie dachów i elewacji. Odpyla i czyści z ciężkich zabrudzeń obiekty produkcyjne. Podejmuje się również mycia maszyn przemysłowych i ciągów technologicznych oraz wymiany chłodziwa.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Dolnośląskie
Adres siedziby: ul. Wiązowa 66 53-119 Wrocław
Telefon: +48603427918
E-mail: dealmax.kontakt@gmail.com
Web: dealmax.pl/
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)