Razem 29 426 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Serdecznie witamy na stronie hurtowni samochodowych instalacji gazowych NOMAR.

Firma NOMAR od 5 lat zajmuje się dystrybucją samochodowych instalacji gazowych. Firma kompleksowo obsługuje warsztaty montujące gaz w samochodach. Naszym atutem jest rzetelna i profesjonalna realizacja zamówień. Nie zależnie od wielkości zlecenia instalacje gazowe zakupione w naszej hurtownii wysyłamy w ciągu 24 godzin.

Siedziba firmy NOMAR mieści się we Wrocławiu ale hurtownia jest dystrybutorem instalacji gazowych na całą Polskę i niektóre kraje europejskie.

Dzięki współpracy z licznymi producentami instalacji gazowych i importerami systemów autogazu zyskaliśmy duże doświadczenie. Dzięki temu proponujemy naszym klientom tylko produkty najlepszej jakości, które zapewniają wysoki poziom usług. Kompletne zestawy instalacji gazowych oraz części oferowane przez firmę hurtownie instalacji gazowych mogą Państwo znaleźć w katalogu produktów.

W naszej ofercie znajdują się produkty znanych polskich i europejskich marek: TOMASETTO, PRINS, AC, AUTRONIC, STAR GAS, KME, AGC, RYBACKI, BRC, GZWM, IRENE, STAKO, EMER, VALTEK. Zajmujemy się dystrybucją kompletnych instalacji gazowych a także podzespołów niezbędnych do zasilenia samochodów gazem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 52 - 128 Wrocław, ul. Marsowa 1
Telefon: +48508170290
E-mail: nomar.wroc@wp.pl
Web: nomar.boo.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)