Razem 31 378 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Proszę zajrzeć na stronę internetową firmy Betonex, która jest wiodącym przedsiębiorstwem w naszym pięknym kraju.
Do większości produktów wykorzystujemy wysokiej klasy beton minimum B20-B40, który zapewnia bardzo długą trwałość materiału i odporność na warunki atmosferyczne.

Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest zbiornik na szambo możemy dotrzeć w ciągu paru chwil, a wszelkie pomiary i montaż zrobią już nasi fachowcy. Są oni przygotowani na każdy rodzaj zlecenia i nie straszne im nawet te najtrudniejsze.

Zbiorniki zabezpieczone są przed pochłanianiem wilgoci, deszczu, czy płynów do wewnątrz, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców wsi i posiadłości podmiejskich.
Na wszystkie nurtujące pytania odpowiedzą nasi konsultanci, którzy na pewno pomogą każdemu kto zadzwoni lub zgłosi się przez media społecznościowe. Firma jest na facebooku, googlach i nawet na youtube.
Oczywiście można też zadać pytania drogą mailową.

W ofercie naszej prężnej firmy są jeszcze kanały samochodowe, piwnice ogrodowe i studnie wodomierzowe.
Cały personel firmy jest tak wyszkolony, aby swoimi działaniami doprowadzić do pozytywnego zakończenia każdego zlecenia. Wystarczy spojrzeć na referencje, które widnieją na stronie internetowej. To tylko pochlebne recenzje firm i instytucji, dla których Betonex wykonywał wszelkie prace.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą mieć trwały i porządny produkt służący przez wiele lat. Jako zaufany partner handlowy sprostamy każdemu zadaniu na każdym, nawet najtrudniejszym terenie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Stawna 2
Telefon: +48500581100
E-mail: Szamba.Betonex@gmail.com
Web: betonex.com.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Zdjęcia i fotografie
Szamba Betonex - 1
Przegląd konkretnych produktów i usług
Produkcja, montaż produktów:
Betonex to firma, która funkcjonuje na krajowym rynku już od ponad dwóch dekad. To, co nas charakteryzuje, to bardzo wysokiej jakości wyroby betonowe. Bez wątpienia możemy powiedzieć, że jesteśmy krajowym liderem w swojej branży.
Pozostałe działania i czynności:
szamba betonowe komory wodomierzowe zbiorniki przeciwpożarowe zbiorniki ppoż szamba betonowe szambo zbiornik na szambo szambo betonowe cena szambo betonowe cena z montażem zbiornik szambo szambo dwukomorowe szambo jednokomorowe szambo
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)