Razem 29 622 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Logo Impol

Impol

z sekcji Kuchnia, Meble
Tekstowe informacje o firmie
Firma IMPOL Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Początkowo w swojej ofercie posiadała wyłącznie sprzęt Grupy ELECTROLUX ale wraz z rozwojem firmy, zwiększeniem bazy transportowej, zatrudnieniem większej liczby specjalistów rozszerzała sukcesywnie swoją ofertę. Dzisiaj zaopatrujemy niemalże całą północną Polskę w sprzęt wolnostojący i do zabudowy.

Rok 1996 był przełomowy dla firmy IMPOL. Widząc na polskim rynku rosnące zapotrzebowanie na sprzęt AGD do zabudowy i co za tym idzie, meble kuchenne na wymiar firma poszerzyła swoją ofertę o ten asortyment i otworzyła studio mebli kuchennych.

Nasze szybkie działanie poparte było zdobytym już do tej pory długoletnim doświadczeniem w kontaktach z klientem, rozbudowaną bazą transportową i posiadaniem wykwalifikowanego personelu.

Wszystkie nasze dotychczasowe działania - wybór marek mebli kuchennych, kierunek rozwoju z naciskiem na import mebli z Włoch, przyniosły nam oczekiwane rezultaty. Pozwoliły nam stworzyć ofertę, która dociera do wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów i co najważniejsze sprawia im radość i pełną satysfakcję.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Władysława IV 47 81-384 Gdynia
Telefon: +48586617631
Telefon 2: +48586612424
E-mail: scavolini@neostrada.pl
Web: www.scavolini.gd.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)