Razem 28 407 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Deforin z Chorzowa specjalizuje się w dostarczaniu i projektowaniu układów centralnego smarowania. Przedsiębiorstwo oferuje wiodące rozwiązania smarownicze, m.in. marek Woerner, Graco, Lincoln, SKF, Groenveld, Beka i Tribotec.

Ofertę Deforin uzupełniają smarownice automatyczne, przystosowane do smarowania pojedynczych punktów smarnych, szczególnie narażonych na zatarcie bądź trudnodostępnych. Przedsiębiorstwo oferuje również smarownice nożne i ręczne, a także szeroką gamę kalamitek. Deforin prowadzi ponadto sprzedaż środków smarnych i chemii technicznej.

Deforin zapewnia kompleksowe doradztwo z zakresu doboru odpowiednich rozwiązań smarowniczych, projektuje i wdraża układy centralnego smarowania, a ponadto gwarantuje szkolenia z zakresu ich obsługi i ich kompleksowy serwis.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Katowicka 18A 41-500 Chorzów
Telefon: +48322411623
E-mail: ogloszenia@deforin.com.pl
Web: www.deforin.com.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Rok założenia, tradycja: 1996
Zdjęcia i fotografie
Deforin - smarowanie maszyn i urządzeń - 1Deforin - smarowanie maszyn i urządzeń - 2Deforin - smarowanie maszyn i urządzeń - 3Deforin - smarowanie maszyn i urządzeń - 4Deforin - smarowanie maszyn i urządzeń - 5Deforin - smarowanie maszyn i urządzeń - 6Deforin - smarowanie maszyn i urządzeń - 7Deforin - smarowanie maszyn i urządzeń - 8
Przegląd konkretnych produktów i usług
Sprzedaż, dystrybucja towarów:
Centralne układy smarowania, Smarowanie łańcuchów, Smarownice automatyczne, Urządzenia do dystrybucji smaru, Urządzenia do transferu oleju, Pompy przemysłowe, Rury i węże, Armatura złączna, Smarowniczki i kalamitki, Smary i oleje, Chemia technic
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 5 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)