Razem 29 619 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Stacja Car Serwis Fabryczna (CSF) specjalizuje się w obsłudze i naprawie samochodów osobowych i dostawczych z grupy Volkswagena (VW, Audi, Škoda, Seat). Świadczymy w pełnym zakresie usługi serwisu pogwarancyjnego.

Wysoka jakość naszych usług nie odbiega od jakości usług oferowanych przez autoryzowane serwisy samochodów z grupy Volkswagena. Ceny za wykonane przeglądy i naprawy są bardzo konkurencyjne. Do napraw wykorzystujemy części renomowanych producentów.

Ponadto nasz Serwis dokonuje ekspresowych napraw i wymiany części innych marek samochodów. Na terenie Stacji znajdują się nowoczesne bezdotykowe myjnie samoobsługowe oraz stanowiska ze specjalistycznymi odkurzaczami samochodowymi. Stacja Car Serwis Fabryczna (CSF) dokonuje także pełnej diagnostyki samochodu oraz przeprowadza przeglądy rejestracyjne i badania techniczne na Stacji Kontroli Pojazdów (SKP). W sklepie znajdą Państwo atrakcyjną ofertę części i akcesoriów samochodowych, a nasi doświadczeni i fachowo wyszkoleni pracownicy zawsze chętnie służą Państwu pomocą!

Oferta Stacji Car Serwis Fabryczna (CSF) skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Korporacyjnych.
Fachowa obsługa, przystępne ceny i atrakcyjne położenie na skrzyżowaniu najważniejszych szlaków komunikacyjnych w regionie gwarantują dostępność i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy
Telefon: +48323291163
Fax: +48323291165
E-mail: serwis@csfabryczna.pl
Web: www.csfabryczna.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)