Razem 29 459 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na wymiar. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu mebli kuchennych przystosowanych do nietypowego układu wnętrza.

Pracę z klientem rozpoczynamy od konsultacji z naszym projektantem, który po poznaniu Państwa potrzep przedstawi wstępną ofertę wraz z wyceną. Następnie wykonujemy dokładny pomiar by udzielić klientowi fachowej porady i zaprojektować kuchnię piękną , ergonomiczną i bezpieczną. Pracę naszą wspomagamy komputerową wizualizacją pomieszczenia wraz z meblami przed ich produkcją. Dbając o jakość naszych mebli wybieramy sprawdzonych dostawców cieszących się najlepszą jakością. Gotowe meble zamontuje fachowa ekipa a wraz z nimi zamówiony u nas sprzęt AGD. Bardzo duże zaplecze produkcyjne daje Państwu możliwość dodatkowo zamówić również schody i drzwi w kolorze mebli kuchennych.

Z każdym dniem powiększa się grono zadowolonych klientów nie tylko na terenie Polski. Zapraszamy do naszego punktu handlowego gdzie mają Państwo możliwość zapoznać się z naszą pełną ofertą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Al. Niepodległości 2 44-240 Żory
Telefon: +48(32)4342124
Telefon 2: +48509758300
E-mail: invente@invente.pl
Web: www.invente.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)