Razem 30 008 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma nasza projektuje, sprzedaje i instaluje systemy centralnego odkurzania w domach jednorodzinnych, hotelach, sanatoriach, przemyśle. . . .

Zajmujemy się popularyzacją i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań w tej dziedzinie. Z optymizmem przewidujemy, że instalacja centralnego odkurzania wzorem krajów zachodnich stanie się w najbliższej przyszłości standardowym wyposażeniem, zarówno domów mieszkalnych jak i obiektów użyteczności publicznej. Z doświadczenia wiadomo, że poniesione koszty inwestycji w perspektywie są porównywalne z wydatkami na zakup i serwis odkurzaczy klasycznych. Sprawność systemu pozwala na zmniejszenie zatrudnienia personelu sprzątającego, uzyskując nieporównywalnie lepsze efekty sprzątania.


W ofercie posiadamy jednostki centralne o różnych wielkościach charakteryzujące się mocą silników od 1,4kW do 13,00kW. Po uzgodnieniu warunków techniczno-ekonomicznych dokonujemy właściwego doboru jednostki centralnej, a w obiektach dużych, gdzie wymagana jest jednoczesność sprzątania np. równolegle na kilku kondygnacjach, sporządzamy projekt techniczny, będący integralną częścią oferty. Mając nadzieję, że przedłożony temat spotka się z Państwa zainteresowaniem prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny celem ustalenia daty i miejsca spotkania z kompetentnym przedstawicielem naszej Firmy. Jesteśmy przekonani, że zdołamy zadowolić Państwa oczekiwania, a podjęta inwestycja okaże się bardzo trafnym wyborem.

Celem uzyskania wiarygodności zapraszamy do zapoznania się listą znaczących naszych realizacji w obiektach użyteczności publicznej.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Kochanowskiego 15a, Nowy Sącz 33-300.
Telefon: +48184411036
Web: www.odkurzacze-centralne.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)