Razem 30 472 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Geogroup Konrad Wanik od wielu lat specjalizuje się w robotach budowlanych z wykorzystaniem techniki diamentowej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży budowlanej i wykorzystywaniu własnego zaplecza maszynowego, świadczy rzetelne usługi na najwyższym poziomie. Stale inwestuje w rozwój swojego parku maszynowego. Stawia tylko na najnowocześniejsze technologie, a w maszyny i urządzenia zaopatruje się wyłącznie u światowych liderów.

Geogroup posiada szerokie grono zadowolonych klientów. Obsługuje największe i najbardziej wymagające inwestycje. Jest to możliwe dzięki profesjonalnemu zespołowi pracowników, który tworzą eksperci najwyższej klasy. Są to inżynierowie posiadający niezbędne uprawnienia projektowe i wykonawcze oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu wielu, często nietypowych projektów. Zapewniają kompleksową realizację zleceń: doradztwo, opracowanie oferty, realizacja z uwzględnieniem zmiennych warunków budowy.

Firma jako jedyna w Polsce oferuje pełen zakres robót z zakresu obróbki betonu techniką diamentową oraz rozbiórek technicznych. Świadczy usługi na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Roździeńskiego 188D
Telefon: +48501752141
E-mail: oferta-kontakt@grupa-wanik.pl
Web: wanik-technikadiamentowa.pl/
Zdjęcia i fotografie
Geogroup Konrad Wanik – technika diamentowa - 1
Przegląd konkretnych produktów i usług
Oferta usług:
Obróbka betonu techniką diamentową.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)