Razem 29 612 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
WINSA Konsultanci Ślubni Kraków to agencja ślubna, która uwielbia wyzwania i oryginalne pomysły. Posiadamy szeroką ofertę, która obejmuje między innymi koordynację dnia ślubu, planowanie wesele, planowanie ślubu, organizację wesel, wsparcie przy doborze sukni ślubnej czy przygotowanie idealnych zaręczyn - ale nasza oferta jest bardzo elastyczna. Zawiera także, między innymi:

Dekoracje Ślubne
Jeżeli zastanawiacie się, jakie dekoracje kwiatowe wybrać na swoje wesele, jak powinna wyglądać oprawa florystyczna kościoła, jeżeli nie wiesz, czy wianki ślubne z żywych kwiatów nie będą przesadą i czy dobrze dogadają się z suknią, pomożemy w każdym z tych tematów. Dzięki doskonałej znajomości trendów będziemy w stanie profesjonalnie doradzić Ci w kwestii całej oprawy wizualnej ślubu i wesela - w skrócie, dekoracje ślubne na 102!

Wesele plenerowe Kraków
Wesele pod namiotem lub każde inne plenerowe jest prawdziwie wyjątkową uroczystością. Świetnie sprawdzi się w stylu boho lub rustykalnym - jednak naturalnie generuje więcej trudności organizacyjnych. Pomożemy na każdym etapie planowania i koordynacji wesela pod namiotem, a jeżeli masz już dokładny plan w głowie, możesz zgłosić się do nas, aby wypożyczyć namiot weselny.

Wesele w Kopalni Soli w Wieliczce
Kopalnia soli to niewątpliwie wyjątkowe miejsce na ślub i prawodpodobnie jeszcze bardziej wyjątkowe miejsce na wesele. Czy zastanawialiście się, jak może wyglądać wesele w kopalni soli w Wieliczce? Zobaczcie zdjęcia na naszym blogu! Kopalnia oferuje wyjątkową atmosferę, dwie zapierające dech w pierasiach kapliczki ślubne oraz w pełni przygotowane sale weselne. Do tego moc wyjątkowych atrakcji dla Gości weselnych związanych z historią i architekturą Kopalni Soli w Wieliczce! Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji ślubów oraz wesel w kopalni soli w Wieliczce pozwala nam przygotować i dopiąć na ostatni guzik tą wspaniałą uroczystość - bez zmartwień dla Ciebie.

Wesele w Wiedniu
Lub jakimkolwiek innym miejscu, jakie sobie wymarzysz! Specjalizujemy się w organizacji wesel i ślubów międzynarodowych, więc jeżeli marzycie o ślubie w Wiedniu, Paryżu, Rzymie lub jakimkolwiek innym cudownym miejscu (nie musisz organiczać się do Europy!), sprawimy, że planowanie wesela i planowanie ślubu z takim właśnie smaczkiem będzie przyjemnością.

WINSA Agencja Ślubna Kraków zaprasza do kontaktu!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Wielicka 42
Telefon: +48535926949
E-mail: weddingplanningkrakow@gmail.com
Web: winsa.pl
Zdjęcia i fotografie
WINSA Konsultanci Ślubni - 1WINSA Konsultanci Ślubni - 2WINSA Konsultanci Ślubni - 3WINSA Konsultanci Ślubni - 4WINSA Konsultanci Ślubni - 5WINSA Konsultanci Ślubni - 6WINSA Konsultanci Ślubni - 7WINSA Konsultanci Ślubni - 8
Przegląd konkretnych produktów i usług
Oferta usług:
Dekoracje Ślubne Namioty Weselne Usługi Wedding Planner Organizacja zaręczyn Wesele w plenerze Ślub za granicą Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce Oprawa florystyczna kościoła Planowanie wesel Organizacja ślubów
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)