Razem 29 459 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Początki istnienia firmy KRIS MAR sięgają 1994 roku. Pierwszy asortyment młodego przedsiębiorstwa obejmował mało skomplikowane meble kuchenne z płyty wiórowej, które w 90% opuszczały granice kraju. Kilka lat później nowe możliwości rozwoju stworzył nam sam klient, którego potrzeby i wymagania sukcesywnie wzrastały. To sprawiło, że zaczęliśmy spoglądać w kierunku bardziej skomplikowanych technologii wykończenia mebli.

Pierwszą inwestycją było uruchomienie produkcji frontów MDF, oklejanych folią PVC. Krótko po tym, dalszym wyzwaniem dla firmy było wprowadzenie technologii wykończenia krawędzi – softforming. W 2001 roku rozpoczęto inwestycje dotyczące opłaszczowania listew profilowych, co wpłynęło automatycznie na uruchomienie produkcji frontów ramowo-płycinowych. Kolejnym osiągnięciem było wdrożenie technologii patynowania frontów MDF/PVC i frontów ramowo-płycinowych. Przez wiele lat działalności firma wyspecjalizowała się w produkcji elementów meblowych, które wykorzystywane są również do produkcji własnej mebli kuchennych, pokojowych i sypialni. To właśnie dzięki samodzielnej produkcji komponentów meblowych (fronty, listwy, płyta finish) jesteśmy bardziej niezależni w zakresie wzornictwa mebli, zwiększa to naszą elastyczność w zakresie terminów realizacji mebli oraz eliminuje konieczność magazynowania komponentów, a także wpływa na większą kontrolę nad jakością produktu.

Jedną z największych inwestycji było wybudowanie na przełomie lat 2004/2005 nowej fabryki mebli, dzięki której wzrósł potencjał produkcyjny przedsiębiorstwa.

Dzięki szerokim możliwościom w zakresie produkcji mebli skrzyniowych zasięg działania firmy KRIS MAR obejmuje już prawie cały świat (Europa, Ameryka, Afryka, Australia).

Zdajemy sobie sprawę, że przepustką do sukcesu jest m.in. elastyczność w kontaktach handlowych, nowoczesny styl zarządzania, oraz wnikliwa obserwacja rynku i tendencji na nim panujących. Dlatego też bezustannie pracujemy nad udoskonaleniem jakości produkowanych wyrobów, jakości obsługi klienta, wprowadzaniem nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań wzorniczych. Bardzo istotny jest fakt, iż w większości przypadków idea powstawania nowych modeli nie jest wynikiem naśladownictwa firm konkurencyjnych lub efektem kopiowania zachodnich designerów, ale są one tworem wyobraźni i kreatywności zarządu i pracowników naszej firmy. Szczególną wagę przywiązujemy też do podnoszenia kwalifikacji zatrudnionego personelu. Wszystko po to, aby współpraca z naszą firmą była źródłem zadowolenia klientów przez wiele lat.

Stąd wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2001, mogą Państwo uznać za potwierdzenie naszych starań.

Zapraszamy do współpracy hurtowników, dystrybutorów, pośredników oraz salony meblowe. Nasz dział handlowy pozostaje do Państwa usług.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Dębowa 82-300 Elbląg
Telefon: +48552354415
Telefon 2: +48552333000
E-mail: krismar@krismar.pl
Web: www.krismarmeble.eu/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka jawna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)