Razem 26 035 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma istnieje i prowadzi swoją działalność na rynku od 1981 roku. Nasza wizytówka to produkcja drzwi wewnętrznych i zewnętrznych wg oryginalnych wzorów własnych, projektowanych z myślą zarówno o klientach indywidualnych jak i biurach aranżacji wnętrz. Nasze drzwi zdobią rezydencje prywatne i budynki instytucji publicznych.

Od samego początku naszej działalności kładziemy nacisk na najwyższą jakość oferowanych wyrobów i profesjonalną obsługę naszych klientów. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie najlepszych technologii doboru surowców i komponentów. Nasze drzwi są produkowane z wysokogatunkowego drewna dębowego, selekcjonowanego i suszonego we własnej suszarni, naszymi dostawcami komponentów są najlepsze i sprawdzone firmy zachodnie przede wszystkim włoskie i austriackie. To wszystko sprawia, iż nasze wyroby funkcjonują niezawodnie i długo, stanowiąc prawdziwą i niepowtarzalną ozdobę pięknych wnętrz i obiektów.

Nowoczesna technologia, którą stosujemy to również dbałość o ochronę środowiska naturalnego. Do produkcji stosujemy przyjazne środowisku surowce a własna spalarnia odpadów produkcyjnych zapewnia zapotrzebowanie na energię cieplną firmy.

Pracujemy dla klientów dla których piękne i funkcjonalne drzwi są równie ważne dla podkreślenia indywidualnego stylu wnętrz jak i inne elementy jego wystroju. Powinny być dobrane tak, by uzupełniały wystrój wnętrz podkreślając indywidualny styl i osobowość właściciela, oddając niepowtarzalny klimat własnego domu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Ochodzka 35
Telefon: +48322159235
E-mail: biuro@kubiczek-drzwi.pl
Web: www.kubiczek-drzwi.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)