Razem 28 878 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma nasza powstała w 1991 roku. Na początku zajmowaliśmy się niewielką produkcją elementów karoserii do samochodu dostawczego „ŻUK” oraz samochodu „NYSA”. Produkty finalne dostarczaliśmy klientom własnym transportem w bardzo krótkim czasie, tak jest do dzisiaj. Obecnie zatrudniamy 16 pracowników na produkcji oraz dwóch pracowników administracyjnych. Produkujemy ok. 160 detali części zamiennych do samochodu dostawczego marki „LUBLIN” (w ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 200 pozycji), ponad 100 elementów karoserii do samochodu marki „ŻUK”. Dysponujemy dużym zapleczem magazynowym, posiadamy własny park maszyn – prasy o nacisku od 10 do 400 ton. Atutem naszego zakładu jest własna narzędziownia oraz krajalnia.

Cały czas staramy się sprostać wymogom rynkowym klienta krajowego oraz zagranicznego. W najbliższym czasie będziemy starać się wprowadzić w naszej firmie Certyfikat Zarządzania Jakością ISO.

Od dwóch lat zajmujemy się produkcją elementów karoserii do zabytkowych aut z lat 50-tych i 60-tych. Są to samochody dla koneserów, a więc wymagania są bardzo duże.


Firmujemy się dokładnością, solidnością, uczciwością, krótkimi terminami realizacji zamówień. Nasz zakład znany jest i szanowany w branży motoryzacyjnej na rynku krajowym.

Wykonujemy również nietypowe zamówienia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Stare Opole, ul. Mazowiecka 19, 08-103 Siedlce
Telefon: +48256330122
Fax: +48256316160
E-mail: biuro@mark-met.pl
Web: www.mark-met.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)