Razem 29 453 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
InfoDetect to profesjonalna agencja detektywistyczna i konsultingowa. Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi detektywistyczne i specjalistyczne na terenie całego kraju. Nasz zespół składa się z doświadczonych biegłych sądowych i licencjonowanych detektywów. Zatrudniamy techników i detektywów specjalizujących się w obserwacjach, wywiadach środowiskowych oraz poszukiwaniach osób i mienia oraz najlepszych techników posiadających szeroką wiedzę z zakresu badań antypodsłuchowych i informatyki śledczej. Współpraca z renomowanymi kancelariami prawnymi umożliwia nam zaoferowanie Państwu kompleksowej opieki.

Indywidualne podejście, dyskrecja, rzetelność i skuteczność pomogły nam zdobyć zaufanie klientów. A wieloletnie doświadczenie, wyselekcjonowane kontakty, profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie są gwarancją sukcesu we wszystkich, nawet najtrudniejszych sprawach.

Specjalizujemy się w realizacji zleceń dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Złożone, wymagające zaangażowania sprawy z zakresu informatyki śledczej, procesów rozwodowych, ustaleń majątkowych i personalnych, czy wykrywania podsłuchów to dla nas codzienność. Nasi pracownicy zajmują się również doradztwem w zakresie inwigilacji i kontr-inwigilacji.

Działamy zgodnie z obowiązującym prawem w oparciu o niezbędne licencje.

Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, by kolejne zlecenia realizować wykorzystując najnowsze dostępne technologie i najlepsze możliwe rozwiązania.
Detektyw Lublin, Katowice, Rzeszów
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Pana Balcera 6/9, Lublin
Telefon: +48733075325
E-mail: bok@infodetect.pl
Web: www.infodetect.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 1 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)