Razem 29 136 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma MAX-BUD1 zajmuje się wynajmem dźwigów i żurawi oraz świadczeniem innych usług dźwigowych już od wielu lat. Nasza dynamicznie rozwijająca się firma posiada siedzibę w Świętochłowicach na Śląsku, jednak nasze wysokiej jakości usługi dźwigowe świadczymy na terenie całej Polski. W naszym parku maszynowym znajdują się dźwigi i żurawie cenionych i popularnych w branży marek: Liebherr, Polan i Jelcz. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy małe i duże maszyny o różnych parametrach – udźwigach od 10 do 500 t i wysokościach podnoszenia od 10 do 141 m.

Prace budowlane, prace leśne, rozładunek, czy przenoszenie materiałów już nie będą stanowiły żadnego problemu. Nie jesteś pewny, czy wybrany przez Ciebie dźwig będzie idealnie pasował do danego zakresu prac? Żaden problem! Nasz wykwalifikowany zespół obsługi klienta chętnie służy radą w zakresie wynajmu dźwigów i żurawi. Wypożyczamy także profesjonalny osprzęt dźwigowy m.in. kosze do podnoszenia ludzi, trawersy, czy zawiesie. W naszym szerokim zakresie usług dźwigowych znajduje się także możliwość wynajmu żurawia wraz z operatorem. Zapomnij o konieczności posiadania pracowników z właściwymi uprawnieniami!

Naszymi odbiorcami są zarówno małe, jak i większe firmy, które prace drogowe wykonują sporadycznie lub regularnie. Brak obowiązku zakupu własnych maszyn oraz dostęp do różnego rodzaju dźwigów o wybranych parametrach generuje w ogólnej ocenie spore oszczędności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wynajmu dźwigów i żurawi oraz proponowanych usług dźwigowych. Skontaktuj się z nami i oddaj się w ręce profesjonalistów!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Wojska Polskiego 82; 41-600 Świętochłowice
Telefon: +48695809630
Telefon 2: +48665168398
E-mail: zamowienia@max-bud.com
Web: dzwigislask.com.pl
Osoby kontaktowe
Zdjęcia i fotografie
dzwigislask.com.pl - 1
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)