Razem 28 888 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Po pierwsze. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży i instalacji urządzeń satelitarnych. Na sprzedawane przez nas urządzenia dajemy 12 miesięczną gwarancję, co zapewnia Państwu ochronę w przypadku zakupu niesprawnego urządzenia. W przypadku konieczności serwisowania sprzętu zakupionego w naszym sklepie zapewniamy sprzęt zastępczy na czas pobytu Państwa sprzetu w serwisie. Dzięki temu będą Państwo mogli kontynuować oglądanie telewizji w przypadku wystąpienia awarii. Jednym słowem wspieramy swoich klientów nie tylko w momencie zakupu sprzętu czy instalacji ale przez cały czas i nie znikamy zaraz po sprzedaży w odróżnieniu od tajemniczych sprzedawców-instalatorów.

Po drugie. Oferujemy bardzo wygodną i szybką formę zakupu produktów oraz usług w naszym sklepie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo rzetelne informacje odnośnie oferowanego sprzętu, dobrze opisane produkty łącznie ze zdjęciami faktycznie kupowanego towaru. Przy większości towarów znajdą Państwo dodatkowe materiały informacyjne tj. instrukcje instalacji, linki do stron z oprogramowaniem czy linki do stron producentów, gdzie jeszcze przed zakupem danego urządzenia można dokładnie zapoznać się z jego specyfikacją i parametrami. Za pośrednictwem PayPal mogą Państwo bezpiecznie dokonywać płatności kartami nawet nie posiadając konta użytkownika PayPal. Zakupione towary wysyłamy do Państwa błyskawicznie umożliwiając oglądanie telewizji nawet do 48h od momentu otrzymania przez nas płatności.

Po trzecie. Wszystkie rozrachunki z nami mogą Państwo przeprowadzać w funtach, co oszczędza sporo problemów z przesyłaniem pieniędzy do Polski i angażowaniem osób trzecich jako płatników abonamentu w Polsce. Dzięki nam będą Państwo mogli przedłużyć subskrybcję płacąc w walucie jakiej zarabiają bez ryzyka kursowego i zbędnych kłopotów.

Po czwarte. Nasza bogata oferta akcesoriów pozwala na późniejsze rozbudowywanie swojej instalacji satelitarnej o dodatkowe elementy tj. bezprzewodowe splitery pozwalające na niezależny odbiór kanałów płatnej telewizji w wielu odbiornikach, moduły CAM posiadające subskrybcję na dodatkowe kanały kodowane np. kanały XXX dla dorosłych i wiele innych.

Po piąte. Już niedługo wprowadzimy naszą ofertę abonamentowego wynajmu sprzętu, dzięki czemu nie będą musieli Państwo płacić jednorazowych wysokich kwot pieniędzy żeby zakupić zestawy prepaidowe. Płacąc niewielką miesięczną opłatę abonamentową zaoferujemy Państwu możliwość wynajmu naszego sprzętu, karty aktywacyjnej z odpowiednimi pakietami programów dowolnej platformy, wsparcie techniczne, instalację oraz serwis. Wszystko szybko, tanio i wygodnie płacąc w walucie brytyjskiej. Takiej oferty nie zapewni żaden tajemniczy sprzedawca-instalator!!! Więcej szczegółów udostępnimy na naszej stronie już niebawem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Telefon: +487703035695
E-mail: support@telewizja-satelitarna.com
Web: www.sklep.telewizja-satelitarna.com/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)