Razem 29 622 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Na jakość naszego życia ma wpływ wiele czynników. Do najistotniejszych z nich należą nasze warunki mieszkaniowe. Te ulegają znacznej poprawie, gdy w naszym domu czy mieszkaniu zainstalujemy klimatyzację. Dzięki temu zyskamy przyjazny mikroklimat wnętrza, gdy na zewnątrz panuje upał i duchota.

Jednak możliwość utrzymania zadanej temperatury to nie jedyna funkcja czy też zaleta klimatyzacji. Klimatyzacja ogranicza wilgotność powietrza, co jest szczególnie istotne w czasie parnej pogody. Klimatyzacja, dzięki zamontowanym filtrom, oczyszcza powietrze we wnętrzach z pyłów, a także, przy zastosowaniu specjalistycznych filtrów, z zarodników grzybów i pleśni, roztoczy, części bakterii. Klimatyzacja eliminuje również niepożądane zapachy.

Właśnie klimatyzacja to specjalność firmy Swan-Klim. Oferta Swan-Klim obejmuje nie tylko instalacje do domów czy mieszkań prywatnych, ale również instalacje przemysłowe. Oczywistym jest, że firma nie poprzestaje tylko na instalacji klimatyzacji. Zajmuje się także projektowaniem. Firma wykonuje projekty nie jedynie systemów klimatyzacyjnych czy wentylacyjnych, lecz także projekty instalacji gazowych, grzewczych, chłodniczych i wielu innych.

Wykonawstwo obejmuje dostarczenie i instalację urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w dowolnych obiektach. Do wyboru są urządzenia czołowych producentów, a ich ceny są wysoce konkurencyjne. Firma zapewnia oczywiście także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferta obejmuje również wykonywanie pomiarów, regulacji i analiz technicznych instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Zajmuje się także sprawowaniem nadzoru inwestorskiego.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Dolnośląskie
Adres siedziby: ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Telefon: +48880515087
E-mail: swanklim.biuro@gmail.com
Web: klimatyzacjawroclaw.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)