Razem 26 304 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
CyberTeam został powołany przez twórcę i byłego Prezesa Zarządu Cyberbajt. Po odejściu z Zarządu Cyberbajt wraz z grupą pracowników nie zgadzających się z polityką sprzedaży i produkcji Cyberbajt, stworzyli nowy, niezależny podmiot CyberTeam Sp. z o.o.

Głównym pionem działania CyberTeam Sp. z o.o. jest produkcja i sprzedaż anten mikrofalowych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Jednocześnie na rynku lokalnym Cyberteam jest największym dostawcą rozwiązań teleinformatycznych oraz systemów monitorujących.

Do produkcji i budowy anten mikrofalowych CyberTeam wykorzystuje potencjał zakładu mechanicznego. Jest to warsztat z ponad 25 letnim doświadczeniem, zatrudniający przeszło 30 specjalistów z zakresu metalurgii, metaloplastyki itd. Dysponują oni parkiem najnowocześniejszych maszyn i automatów sterowanych numerycznie, zajmujących powierzchnie ponad 1200m kw.

Inżynierowie zakładu mechanicznego nieustannie kontrolują każdy etap produkcyjny anten i elementów do ich montażu. Dzięki temu mogą eliminować najmniejsze błędy oraz usprawniać etapy produkcyjne, w celu uzyskania ścisłej powtarzalności i doskonałości produktów schodzących z taśmy montażowej.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 22-400 Zamość, Kalinowice 157
Telefon: +48846167606
Web: www.cyberteam.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)