Razem 28 270 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od 1986 roku firma P.P.H.U. Jarosław Lipiak zajmuje się projektowaniem i wykonaniem mebli kuchennych, szaf wnękowych, zabudową wnęk z drzwiami suwanymi oraz sprzedażą hurtową i detaliczną profili do wykonania w /w jak również produkcją mebli biurowych, hotelowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Nasza siedziba mieści się w Luboniu - 7km od centrum Poznania na moim prywatnym terenie i dzięki temu moje koszty są nieporównywalnie mniejsze. Dzięki takiej strategii jesteśmy wstanie wykonać Państwu zamówiene z najlepszych materiałów w krótszym terminie niż konkurencja (około 4-10 dni) przy możliwie najniższych cenach. Bezpłatny projekt i wycena szaf wnękowych w domu u klienta w kilka minut. Przez okres 22 lat zdążyliśmy wyrobić sobie opinię solidnej i profesjonalnej firmy, zawsze doskonale wywiązującej się z powierzonych jej zadań. Miarą zadowolenia naszych Klientów jest długa lista referencyjna .

W dużej części o sukcesie naszej firmy stanowią:
wysoka jakość mebli, projektowanych z uwzględnieniem wymagań ergonomii, wspomagających skuteczność działania korzystających z nich ludzi,
elastyczność w podejściu do Klienta i pełne zrozumienie Jego potrzeb,
szybkość i terminowość realizacji zamówień,
sprawny montaż wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę stolarzy i montażystów. Gwarantuje to profesjonalizm i stale rosnącą jakość obsługi. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które poparte są naszą wiedzą , profesjonalnym projektowaniem, doświadczeniem oraz zaangażowaniem. Posiadamy hale produkcyjne i magazynowe, nowoczesny park maszynowy , oraz własny transport.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 62-030 Luboń ul. Konarrzewskiego 24
Telefon: +48618102-279
Fax: +48618102-279
E-mail: jlipiak@op.pl
Web: www.szafy-wnekowe.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)