Razem 28 901 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
W naszej ofercie znajdują się meble kuchenne, meble biurowe, meble wolnostojące, szafy wnękowe, szafy z drzwiami przesuwanymi, garderoby, wszelkie nietypowe zabudowy wnętrz oraz nietypowe meble, wytwarzane z najwyższej jakości materiałów renomowanych producentów płyt laminowanych i blatów kuchennych firmy KRONOPOL i PFLEIDERER.

Nowoczesny park maszynowy, duże doświadczenie naszych pracowników pozwalają nam na projektowanie i wykonywanie mebli kuchennych najwyższej jakości, co w połączeniu z ich nowoczesnym wzornictwem i ergonomią, gwarantuje długoletnią satysfakcję z dokonanego wyboru.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Manus-Mebel jest firmą meblarską istniejącą od 1989 roku. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm i instytucji. Produkujemy meble kuchenne, meble biurowe, szafy wnękowe, szafy z drzwiami przesuwnymi, garderoby, jak również wszelkie nietypowe zabudowy wnętrz.
-> czytaj dalej
Firma BLUM to światowy lider w produkcji okuć meblowych. Systemy szuflad i podnośników do frontów górnych firmy BLUM to gwarancja najwyższej jakości oraz pewność, że meble z tymi okuciami będą trwałe przez cały okres ich użytkowania. Produkty BLUM montowane są na całym świecie. Wszędzie tam, gdzie w meblu liczy się jakość, funkcjonalność i piękne wzornictwo.
-> czytaj dalej
Do produkcji Państwa mebli kuchennych i szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi używamy
materiałów najwyższej jakości dostarczanych przez renomowanych producentów płyt
laminowanych i blatów kuchennych firmy KRONOPOL i PFLEIDERER.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Dolnośląskie
Adres siedziby: ul. Fabryczna 9, 72-010 Police
Telefon: +48913122941
Telefon 2: +48601701467
Web: www.manus-mebel.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)