Razem 30 788 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Właścicielem firmy i projektantem oryginalnych rozwiązań jest Stanisław Malik, który wraz z rodziną przeistacza projekty z kartki papieru, czy też ekranu komputerowego w realia naszej codzienności.
Produkcją mebli na zamówienie zajmujemy się od 1989r. Od początku działalności firmy stawialiśmy na wysoką jakość. Dzięki temu mamy wciąż nowych klientów, którzy trafiają do nas z polecenia znajomych, przyjaciół, rodziny.

Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu niepowtarzalnych i funkcjonalnych rozwiązań. Pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji tworząc specyficzny klimat we wnętrzach.
Zawsze dostosowujemy wszelkie detale uwzględniając charakter i przeznaczenie pomieszczenia tak, aby sprzyjało odpoczynkowi, pracy czy spotkaniom.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm prywatnych oraz instytucji użyteczności publicznej. Dzięki różnorodności stylistycznej i technologicznej możemy zapewnić pełną satysfakcję z posiadania i użytkowania stworzonych przez nas mebli nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Kilkunastoletnie doświadczenie, wysoka jakość i dotrzymywanie założonych terminów wykonania w połączeniu z konkurencyjnymi cenami sprawiają, iż cieszymy się coraz szerszym gronem zadowolonych Klientów. Już dziś dołącz do nich i TY.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Gruntowa 3 42-520 Dąbrowa Górnicza
Telefon: +48322640685
Telefon 2: +48501174779
Fax: +48322640685
E-mail: biuro@masta.pl
Web: www.masta.pl/
Osoby kontaktowe
  • Stanisław Malik
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)