Razem 29 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Japomoto istnieje na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się dystrybucją części samochodowych, obsługujemy sklepy, warsztaty oraz klientów indywidualnych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w segmencie aut japońskich i koreańskich.

17 lat doświadczenia w branży oraz współpraca z firmami polskimi i zagranicznymi pozytywnie wpływa na wielkość i różnorodność naszej oferty. Dzięki naszemu profesjonalizmowi pozyskaliśmy dużą grupę oddanych klientów. Mamy nadzieję, że również Państwo się w niej znajdą.

W naszych magazynach posiadamy części wszystkich czołowych firm japońskich, takich jak: NIPPARTS, YAMOTO, CTR, NKN, GMB, AISIN, BLUE PRINT, 555, KASHIYAMA. Dysponujemy też szeroką gamę zamienników. Poza tym systematycznie powiększamy naszą ofertę o części do najnowszych modeli. Na indywidualne zamówienie sprowadzamy części i akcesoria trudno dostępne na rynku.

Naszym dodatkowym atutem są nasi pracownicy, którzy będą służyć państwu fachową poradą. Chętnie doradzą i pomogą wybrać właściwą część zamienną, jak również udzielą informacji dotyczącej producenta.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie naszych klientów, które pozwoliłyby nam usprawnić sprzedaż i poszerzyć asortyment oferowanych części.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 60-681 Poznań, os. B. Chrobrego (paw.11/110)
Telefon: +48618222434
E-mail: japomoto@japomoto.pl
Web: www.japomoto.com.pl
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 1 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)