Razem 28 878 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zakład Samochodowy PHF-Serwis Sp. z o.o. powstał w 1993 roku w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z udziałem kapitału zagranicznego w Muninie koło Jarosławia. Działalność rozpoczął w wąskiej specjalizacji napraw i serwisowaniu pojazdów marki Ford wraz z pełnym zabezpieczeniem części zamiennych, oryginalnych, jak i tańszych zamienników. Stosowane na życzenie Klienta części zamienne (w zamiennikach) renomowanych i znanych firm, zapewniają wiarygodną jakość i gwarancję wykonywanych usług.
W ciągu paru lat żmudnej i systematycznej pracy, dzięki rzetelności i jakości wykonywanych usług PHF-Serwis Sp. z o.o. pozyskiwała coraz to nowych klientów oraz umacniał swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym naszego regionu. Zaowocowało to rozszerzeniem usług na inne marki samochodowe, a w szczególności na takie jak: Opel, Audi, VW, Mercedes, Daewoo, Fiat i inne.

Dzięki dobremu uzbrojeniu w środki i urządzenia diagnostyczne Zakład Samochodowy PHF-Serwis został członkiem Q-Serwisu tj. pierwszej ogólnopolskiej sieci nieautoryzowanych stacji obsługi i warsztatów (www.intercars.com.pl ). oraz Bosch-Serwisu (www.bosch.pl)

Q-Serwis to sieć warsztatów o ustalonej renomie i dużym doświadczeniu, zapewniająca dobrą, fachową, szybką i terminową obsługę z zapewnieniem gwarancji realizowanej bezpłatnie we wszystkich punktach sieci w całej Polsce, na podstawie wydawanej książeczki serwisowej Q-Serwisu.

Obecnie świadczymy dodatkowo usługi na pojazdy samochodowe marki Opel, Audi, VW, Daewoo, Mercedes, Fiat niezależnie od historycznej specjalizacji w samochodach marki FORD, oraz w mniejszym stopniu - jeżeli chodzi o zabezpieczenie magazynowe w części zamienne - na pozostałe marki zachodnie i polskie.
PHF-Serwis może się poszczycić prawie 8.000 zarejestrowanych Klientów, z czego ok. 1.000 stanowią stali Klienci. Współpracujemy prawie ze 100 dostawcami części z terenu całej Polski przy zachowaniu regularnych codziennych dostaw. W magazynach posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 10.000 pozycji części zamiennych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 37-514 Mumina 298
Telefon: +48166242015
Fax: +48166216972
E-mail: info@phf-bosch.pl
Web: www.phf-bosch.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)