Razem 27 052 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Komputerowa SL Computer powstała w 1995 roku i od pierwszego dnia działalności głównym naszym wyzwaniem jest rzetelne i sumienne realizowanie potrzeb naszych klientów. W obecnej lokalizacji znajdujemy się od 2000r. Nasza oferta obejmuje produkty wszystkich renomowanych producentów. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i usług są liczne autoryzacje takich firm jak: Acer, ActiveJet, AMD, APC, Asus, BenQ, Rother, Canon, Creative Labs, D-Link, Edimax, Fujitsu Siemens, Genius, Gigabyte, HP, Hyundai, iiyama, Intel, Kingston, Lexmark, LG, Linksys, Lite-On, Logitech, Microsoft, Mio, Mode Com, MSI, NEC, Nikon, OKI, Olympus, Palit, Panda Security, Pentagram, Pustek, Samsung, Sony, Symantec, TDK, Toshiba, Verbatim, Western Digital, i inne.

Jesteśmy pewni, iż nasze doświadczenie, bogata oferta towarowa, wyszkolony personel, wysoki standard wykonywanych usług oraz najlepsze ceny przekona Państwa by wybrać właśnie naszą firmę.

W trosce o naszego Klienta uczestniczymy w programach partnerskich i szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu stale podnosząc nasze kwalifikacje i profesjonalizm.
Naszym celem jest oferowanie najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań w oparciu o najnowsze dostępne technologie na dogodnych warunkach współpracy przy pełnym zaangażowaniu, i rzetelnym podejściu do zgłaszanych potrzeb. Nasze zalety to szybkie dostosowywanie się do zmian zachodzących na dynamicznym rynku komputerowym, wychodzenie na przeciw oczekiwaniom Klienta, a także dbałość, sumienność i uczciwość oraz najlepsza cena.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Św. Wojciecha 2 ,10-038 Olsztyn
Telefon: +4889527-98-80
E-mail: slc@slc.com.pl
Web: www.slc.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)