Razem 31 155 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Któż nie marzy o aromatycznej kawie? Każdy lubi od czasu do czasu wypić filiżankę takiego napoju. Ekspres do kawy Philips to sposób na przyrządzenie pysznego napoju. Aromatycznego, orzeźwiającego, pobudzającego do aktywności. Kawa jest napojem doskonałym. Dzięki ekspresowi marki Philips otrzymać można najlepszy napój. Maszyna jednak od czasu do czasu wymaga oczyszczenia i wówczas przydatny będzie smar do czyszczenia lub saszetki ze środkiem konserwującym. Dzięki nim ekspres posłuży dłużej rodzinie. Odkamieniacz lub tabletki czyszczące także będą niezbędne. W sklepie wirtualnym można nabyć akcesoria od ręki i na dodatek w niewysokiej, korzystnej cenie. Warto zaopatrzyć się w nie bez zwłoki przy kupnie ekspresu. Z pewnością warto zakupić markowe akcesoria do wyjątkowego ekspresu Philips.

Zachęcamy bardzo mocno do zaznajomienia się ze sprzedawanymi przez nas sklep towarami, który zapewnia różnorodny wybór różnego rodzaju towarów dla fryzjerów. Akcesoria fryzjerskie będące w naszej ofercie są dostarczane przez przetestowanych wytwórców. Dzięki sporej ofercie zapewniamy, że każdy może u nas znaleźć produkty odpowiedniej jakości. Najważniejszymi cechami naszego sklepu jest bogata oferta, atrakcyjne ceny i kompletne wsparcie zatrudnionych u nas specjalistów. W razie potrzeby nasza ekipa służy radą i pozwoli na nabycie odpowiednich akcesoriów fryzjerskich. Bardzo serdecznie zachęcamy do zrobienia zakupów w naszym sklepie, na pewno będzie to dobry pomysł.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Białystok
Adres siedziby: Grunwaldzka 419 / 46
Telefon: +48516696000
E-mail: domipiekno@int.pl
Web: https://www.domipiekno.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Zdjęcia i fotografie
REDVELVET Sp. z o.o. - 1
Przegląd konkretnych produktów i usług
Sprzedaż, dystrybucja towarów:
akcesoria saeco, akcesoria do ekspresu philips, moser maszynka do strzyżenia, ekspres master coffee, moser trymer, maszynka moser 1871, maszynka moser 1230, moser serwis, moser maszynka, moser chromstyle pro, akcesoria fryzjerskie, sprzęt fryzjerski,
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)