Razem 29 622 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Witamy serdecznie na naszej stronie
Pracownia mebli MEBEL STYL - Drdzeń to rodzinna firma usługowa , której korzenie sięgają 1970 roku. Obecnie naszą główną działalnością jest wykonawstwo mebli kuchennych na dowolny wymiar. Realizujemy również zamówienia na garderoby z drzwiami przesuwnymi, meble sklepowe, biurowe, restauracyjne, oraz meble nietypowe.

Kontynuując najlepsze tradycje rzemieślnicze gwarantujemy wysoki standard usług, niskie ceny oraz wysoką jakość. Stosując rozwiązania konstrukcyjne łączące trwałość, funkcjonalność oraz niepowtarzalną estetykę. Używając materiałów, okuć i doposażenia uznanych producentów, tworzymy meble ... na lata. Szczególnie polecamy meble z frontami stylowymi. Wykonujemy także meble z frontami z płyt wiórowych laminowanych, meble z frontami z MDF lakierowanego i foliowanego oraz fronty oklejone fornirem z drzew egzotycznych.

Mając na uwadze wygodę klienta oferujemy również doradztwo w rozplanowaniu wnętrza, ustaleniu praktycznych szczegółów oraz doborze sprzętu AGD. Kierując się Państwa sugestiami i wymaganiami co do stylu i charakteru mebli, wykonamy projekt techniką komputerową, prezentowany jako trójwymiarowy obraz.

Naszym celem jest zaspokojenie indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów w zakresie rozwiązań zabudowy wnętrz nie tylko kuchennych.

Przepraszamy, w obecnej chwili strona jest w budowie. Już wkrótce zaprezentujemy pełen zakres naszej oferty.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Bolesława Chrobrego 9a 73-108 Kobylanka
Telefon: +48915610342
Telefon 2: +48609682489
E-mail: biuro@mebel-styl.eu
Web: www.mebel-styl.eu/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)