Razem 29 160 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sklep internetowy www.texo.pl stworzyliśmy i rozwijamy z myślą o jak największym komforcie dokonywania zakupów online, a satysfakcję Klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Rezygnacja z dużej powierzchni handlowo-wystawowej i przeniesienie środka ciężkości na sprzedaż internetową, pozwoliło nam na oszczędności w kosztach własnych. Dlatego możemy pozwolić sobie na niższe ceny.

Firma Texo Polska jest prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się dystrybucją sprzętu RTV – AGD. Wszystkie oferowane przez nas produkty należą do marek wiodących na świecie producentów sprzętu RTV-AGD. Współpracujemy z niemal wszystkimi działającymi w Polsce hurtowniami, producentami i importerami, dążąc do tego, aby nasza oferta wciąż się powiększała. Niestety z przyczyn technicznych jest nie wykonalne aby wszystko znalazło się on-line dlatego jeżeli poszukujesz czegoś konkretnego a nie znalazłeś tego w naszym sklepie internetowym napisz do nas biuro@texo.pl , bądź zadzwoń: (22) 723 52 89, 692 047 203, 501-325-802 . W naszym sklepie internetowym prezentujemy bogatą ofertę najlepszych marek i wiele atrakcyjnych promocji. Mogą Państwo liczyć na w pełni profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by każdy towar w naszym sklepie był możliwie najdokładniej opisany i pokazany tak by zamieszczone zdjęcia pozwoliły obejrzeć produkt w sposób najbardziej zbliżony do tradycyjnego sklepu.

Nasza firma oferuje również Państwu transport na terenie całej Polski wraz z montażem zakupionych urządzeń. Cena oraz zakres usług są ustalane indywidualnie z każdym Klientem.

Zapraszamy na zakupy

Zespół TEXO POLSKA.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Prądzyńskiego 4 , 05-820 Piastów
Telefon: +4822-7235289
E-mail: biuro@texo.pl
Web: texo.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)