Razem 28 729 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od ponad 20 lat prowadzimy działalność w branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych bagażników i systemów nośnych do aut osobowych oraz dostawczych, co stawia nas w czołówce Polskich firm motoryzacyjnych.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i dysponowanej wiedzy, służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich bagażników oraz akcesorii samochodowych. Dbając o pełen komfort użytkowania bagażników, proponujemy Państwu systemy produkowane przez światowej klasy producentów, jak Thule, Mont Blanc, Fapa, Kamei, Cruz, La Prealpina, Fabbri i wiele innych.

Ponadto w stale powiększającej ofercie, proponujemy specjalistyczne uchwyty i akcesoria do przewozu bagażu, rowerów, nart itp. Celem zaspokojenia Państwa potrzeb prowadzimy sprzedaż bagażników i uchwytów stosownych do pory roku oraz przewożonego ładunku.
Latem zapraszamy do zakupu, uchwytów rowerowych, uchwytów na sprzęt wodny, boxów bagażowych. Natomiast zimą pomożemy Państwu bezpiecznie przewieźć pełny ekwipunek narciarski, dzięki wspomnianym boxom bagażowym, uchwytom narciarskim, a bezpieczną podróż umożliwią łańcuchy śniegowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, prowadzimy WYPOŻYCZALNIĘ BOXÓW BAGAŻOWYCH , dzięki którym w bezpieczny i relatywnie tani sposób przewiozą Państwo letni bądź zimowy bagaż.

Posiadamy również specjalną ofertę dla firm budowlanych i transportowych w postaci profesjonalnych bagażników, platform oraz systemów przeznaczonych do przewozu ładunku i sprzętu (np. drabiny, rury, rynny itp.) w sposób szybki i bezpieczny.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Łódź, ul.Milionowa 2
Telefon: +48426840690
Fax: +48426844126
E-mail: sklep@cubik.pl
Web: www.cubik.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)