Razem 25 744 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma MEBLOBIT PLUS zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie urządzania i wyposażania kuchni, począwszy od wykonania pomiarów w pomieszczeniach, wykonania projektu mebli kuchennych i sprzętu AGD, realizacji projektu, transportu i montażu w mieszkaniu Klienta.

Oferta naszych mebli jest ciągle uaktualniana, dlatego warto często nas odwiedzać, aby zapoznać się z najnowszymi trendami. W zakladce galeria mogą Państwo oglądać na zdjęciach dotychczasowe nasze realozacje.

Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie dokładnie to czego szukacie.

Jako jedni z pierwszych Firm na rynku rozpoczęliśmy profesjonalne budowanie lokalnej ale również ogólnopolskiej sieci sprzedaży i obsługi Klienta, mającą na celu sprzedaż Mebli Kuchennych najnowszej generacji w oparciu o starannie wyselekcjowanych partnerów.

Nasz Zespół tworzą specjaliści w zakresie produkcji Mebli Kuchennych. Celem MEBLOBIT PLUS jest budowanie satysfakcji Klienta oraz Naszych Partnerów w oparciu o obsługę spełniającą najwyższe standardy jakości i zaangażowania. Pamiętamy o tym, że sukces Firmy jest uzależniony od skuteczności Naszych wysiłków.

Dlaczego MEBLOBIT PLUS?
Jesteśmy bardzo dobrze znani w branży meblowej z należytej dbałości o jak najlepszą trwałość i funkcjonalność mebli kuchennych.

Co wyróżnia MEBLOBIT PLUS?

Bezpieczeństwo
Wszystkie wykonane przez Nas meble są kontrolowanie przed ich sprzedażą. U Nas nie ma szans na jakiekolwiek błędy.

Funkcjonalność
Wiemy, że oczekują Państwo od zakupionych u Nas mebli, aby miały wielu różnych zastosowań. Aby nawet nieduże przestrzenie wyglądały z wykonanymi przez Nas meblami, bajecznie i przytulnie. Oferujemy zatem systemy meblowe, które dzięki wielości elementów i odpowiedniej konstrukcji spełniają doskonale swoje funkcje w każdym domu.

Trwałość
Wytrzymałość naszych mebli jest poddawana badaniom. Bez trudu zdobywają atesty dzięki rygorystycznej polityce jakości, o której pamiętamy na każdym etapie procesu produkcyjnego. Wykorzystujemy dobre materiały: drewno dębowe, bukowe, olchowe, czereśniowe, płytę MDF lub laminowaną płytę wiórową. Laminaty odporne są na zarysowania, wysoką temperaturę

Jeżeli Nasza Firma spełnia Państwa oczekiwania i chcielibyście bez żadnych zobowiązań dowiedzieć się jak może wyglądać Wasza upragniona kuchnia i jaki będzie jej koszt – Serdecznie zapraszamy do nas.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Rzeszów
Adres siedziby: 35-234 Rzeszów, ul. Siemieńskiego 14
Telefon: +48509040002
Web: meblobitplus.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)