Razem 29 985 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Pod hasłem „Meble kuchenne” proponujemy kompleksowe zagospodarowanie pomieszczeń kuchennych. Uwzględniając potrzeby przyszłego użytkownika zapewniamy optymalne wykorzystanie pomieszczeń z uwzględnieniem tzw. ciągu gastronomicznego. Przez dobór kolorystyki i rodzaju użytych materiałów tworzymy indywidualne wnętrze. W ofercie mebli kuchennych proponujemy zabudowę sprzętu gospodarstwa domowego renomowanych firm europejskich i krajowych.

Podstawowym materiałem na drzwiczki w proponowanych przez nas meblach jest płyta wiórowa okleinowana włoskim laminatem typ Postforning w kilkudziesięciu kolorach. Ponadto oferujemy drzwiczki z płyty MDF lakierowane oraz z drewna naturalnego – gładkie i filungowe.

Montowane w szafkach zawiasy oraz rolki szufladowe produkcji włoskiej i niemieckiej gwarantują samodomykanie drzwi i szuflad oraz długotrwałe użytkowanie. Poszczególne szafki wyposażamy w elementy umożliwiające dokładne wypoziomowanie całej zabudowy meblowej.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MEBLOMIR” w swojej historii wykonało kilkaset kompletów mebli kuchennych z projektowaniem i montażem. Jest to pokaźny bagaż doświadczeń gwarantujący wysoką jakość wyrobu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 55-080 Kąty Wrocławskie, Mokronos Dolny,ul. Stawowa 32
Telefon: +4871-391-25-66
Telefon 2: +48692-269-259
E-mail: meblomir@wp.pl
Web: www.meblomir.com/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)