Razem 28 270 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Mebomix producent mebli istnieje od 1996 roku. Podstawowym produktem naszej firmy są meble na zamówienie − na wymiar, w szczególności są to: meble kuchenne nowoczesne lub klasyczne, meble biurowe, meble sklepowe, meble łazienkowe, meble pokojowe, meble dziecięce, młodzieżowe, meble do sypialni, szafy wnękowe i zabudowy wnęk, blaty kuchenne. Oprócz wyżej wymienionych oferujemy wiele innych mebli nietypowych wedle indywidualnego upodobania klienta.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych jak i firm. Podstawowym atutem naszej firmy jest solidność i dokładność wykonania o czym świadczy fakt, iż od 10-ciu lat bazujemy na klientach z polecenia.

Wykonujemy meble na zamówienie z ponad 150-ciu wzorów frontów z płyty laminowanej, MDF, forniru lub drewna w bogatej kolorystyce. Montaż mebli prowadzimy na terenie całego kraju jak i za granicą.

3 kroki do Twoich mebli:


1. Kontakt

Pierwszy krok to kontakt z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pomysły i sugestie. Wspólnie tworzymy projekt koncepcyjny wraz ze wstępną wyceną.

2. Projekt

Kolejnym etapem jest wykonanie projektu komputerowego wraz z wizualizacją. Nasi projektanci pomogą Państwu zaprojektować piękne i funkcjonalne meble, uwzględniając wszelkie Państwa wymagania. Na tym etapie następuje też dokładna wycena mebli.

3. Transport i montaż

Dowóz i montaż mebli ustalamy w dogodnym dla Państwa terminie. Zapewniamy także, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Siedziba firmy Meblomix, sklep i salon meblowy jak również produkcja mebli mieszczą się w Rykach w woj. lubelskim położonym na trasie Lublin − Warszawa.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Kolejowa 1 08-500 Ryki
Telefon: +48(081)8651647
Telefon 2: +48(081)8654026
E-mail: biuro@meblomix.pl
Web: www.meblomix.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)