Razem 24 819 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma ZPHU Meblopol zajmuje się kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Zakres usług świadczonych przez naszą firmę obejmuje sprzedaż mebli renomowanego producenta jakim jest Black Red White, jak również własną produkcję mebli, a w szczególności funkcjonalnych i przystępnych cenowo mebli kuchennych.

Od początku istnienia firmy, systematycznie aktualizujemy ofertę o nowe produkty spełniające wymagania i oczekiwania wszystkich potencjalnych nabywców, dopasowując się do trendów panujących na rynku. Blisko 10-letnie doświadczenie, niezbędna wiedza i wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza sprawiają, iż nasze salony codziennie opuszcza wielu zadowolonych klientów. Obojętnie czy kupujecie Państwo taboret, czy klasyczny zestaw wypoczynkowy, możecie być pewni, iż zostaniecie obsłużeni w sposób miły i rzeczowy. Zapewniamy jednocześnie kompleksowe usługi od pomiaru poprzez doradztwo, aż po transport i montaż.

"Meblopol" daje Państwu gwarancję jakości i znajomości tematu. Dla naszych klientów jesteśmy od lat wiarygodnym partnerem handlowym.

Mamy nadzieję, że informacje zamieszczone na naszej stronie zainteresują Państwa i zachęcą do odwiedzenia naszych studiów w Łazach, Zawierciu lub Dąbrowie Górniczej.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Śląskie
Adres siedziby: Ul. Topolowa 6 42-450 Łazy
Telefon: +48(032)6719782
E-mail: meblopol@go3.p
Web: www.meblopol.go3.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)