Razem 29 446 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Hotel Ambasador funkcjonuje od 1995 roku.
Położenie w parku przy Stawach Jana, około 150 m od trasy Łódź - Katowice, powoduje, iż hotel jest znakomitym miejscem nie tylko do wypoczynku, ale również do zorganizowania konferencji, szkoleń, imprez okolicznościowych.
W hotelu znajduje się 120 pokoi (jedno-, dwu- i trzyosobowych), oraz cztery apartamenty. Wszystkie pokoje są z łazienkami, TV, telefonem, klimatyzacją indywidualnie sterowaną oraz ze stałym dostępem do internetu.
Do dyspozycji gości pozostaje pięć sal konferencyjnych, (dla 10, 25, 50 oraz 140 osób). Wszystkie sale są wyposażone w sprzęt konferencyjny, stały dostęp do internetu. Sale większe posiadają terasy zewnętrzne.
Hotel posiada dwie sale restauracyjne, Obie przystosowane są do organizacji imprez okolicznościowych i bankietów (dla 80 i 140 osób). Posiadają wyjście na tarasy zewnętrzne.
Do dyspozycji gości pozostają również drink bar, bilard, sala do ćwiczeń wraz ze stołem do tenisa, basen zewnętrzny, komputer z dostępem do internetu, patio wraz z grillem, a od 2004 r. basen wewnętrzny wraz z sauną suchą i parową oraz wanną z hydromasażem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 93-320 Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 8
Telefon: +4842646-49-04
E-mail: recepcja@hotelambasador.pl
Web: www.hotelambasador.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)