Razem 25 609 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży części i akcesoriów do automatycznych skrzyni biegów. Oferujemy części renomowanych i znanych na rynku firm motoryzacyjnych jak: Transtar, Transtec, Precision, Reybestos, Borg Warner , Sonnax, ZF, Allomatic, Rosta itp. Posiadamy duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w dziedzinie skrzyni automatycznych. Zapewniamy rzetelną i kompleksową obsługę.

Mamy szeroki asortyment części m.in. tarcze, taśmy, elektrozawory, układy planetarne, kosze sprzęgłowe, pompy olejowe, filtry, komplety uszczelnień i inne. W swojej ofercie posiadamy również używane, regenerowane automatyczne skrzynie biegów. Oferujemy także bogaty wybór konwerterów nowych oraz regenerowanych w Holandii do bardzo wielu automatycznych skrzyni biegów. Istnieje możliwość montażu części i skrzyni automatycznych.

Zajmujemy się także dystrybucją części do starych, zabytkowych samochodów oraz maszyn przemysłowych (głównie maszyny budowlane, wózki widłowe), które mają automatyczną skrzynię biegów. Realizujemy również zamówienia specjalne. Sprowadzamy części, akcesoria jak również całe skrzynie biegów na życzenie klientów. Czas realizacji to ok. 5 dni. Wystawiamy faktury VAT.

Prowadzimy zarówno sprzedaż bezpośrednią jak i sprzedaż wysyłkową na ternie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi serwisami automatycznych skrzyni biegów w kraju. Serdecznie zapraszamy do współpracy i z korzystania z naszych usług. Dla stałych klientów mamy atrakcyjne oferty i duże rabaty.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 05-830 Nadarzyn, Rusiec, ul. Szkolna 3
Telefon: +48227299777
Fax: +48227299777
E-mail: ediparts@ediparts.pl
Web: www.ediparts.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)