Razem 31 392 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma produkcyjno handlowa "Michałek" jest rodzinnym przedsiębiorstwem, istniejącym od 1994 roku. W początkowych latach działalności zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją mebli z drewna i płyt meblowych. Pragnienie i gotowość do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych oraz materiałów produkcyjnych zaowocowały uruchomieniem w 1996 nowej linii produkcyjnej mebli łazienkowych
z płyty MDF.

Obecnie firma wyspecjalizowała się w dwóch głównych profilach działalności, obejmujących: produkcję wysokiej jakości mebli z drewna oraz produkcję mebli łazienkowych w szerokim zakresie nowoczesnego wzornictwa.
Dzięki wyspecjalizowanej kadrze produkcyjnej posiadającej zawodowe tytuły mistrzowskie oraz ciekawym projektom szybko osiągnęliśmy rozległe zainteresowanie naszymi produktami - firma prowadzi sprzedaż krajową oraz eksportuje meble i elementy mebli na rynki zagraniczne.

Pomimo dziesięcioletniego doświadczenia ciągle się uczymy, eksperymentujemy
z nowymi wzorami, a co najważniejsze chętnie współpracujemy ze swymi klientami, realizując ich własne pomysły lub oddając do ich dyspozycji zespół naszych projektantów. Stawiamy na jakość, komfort oraz styl, w pełni utożsamiamy się z naszymi produktami.

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom prezentujemy internetową stronę firmy "Michałek", która pozwoli państwu dokładniej zapoznać się z naszymi projektami.

Obecnie oferta firmy jest poszerzana o nowe wzory mebli łazienkowych, które w najbliższym czasie będą zaprezentowane na stronie internetowej firmy.
Zapraszamy do współpracy
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 32-700 Bochnia, ul. Murowianka 4
Telefon: +4814612-27-76
Fax: +4814610-50-3
E-mail: office@michalek.net.pl
Web: www.michalek.net.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)