Razem 30 866 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Studia kuchenne Moderna są oficjalnym dystrybutorem mebli kuchennych niemieckiej firmy Häcker, który ma do zaoferowania trzy segmenty produktu Classic, Acitva oraz niepowtarzalną nowoczesną linię Systemmat. Naszą ofertę wzbogacają również niemieckie kuchnie marki Impuls - Koncern Alno AG - który jest jednym z największych producentów mebli kuchennych w Europie. W swojej ofercie posiadamy również aneksy meblowe, stoły i komody.

Wysoka jakość mebli potwierdzona jest międzynarodowym certyfikatem ISO 9001 co świadczy o bardzo wysokim standardzie ich wykonania.

Docieramy do Państwa z ciekawymi , nowoczesnymi jak i klasycznymi rozwiązaniami. Nasza oferta opiera się na sprawdzonym niemieckim wzornictwie . Czy jest to aneks w salonie czy oddzielne pomieszczenie kuchenne jest z pewnością bardzo ważnym wnętrzem naszego mieszkania czy domu. Najistotniejsze jest aby spełniało Państwa wymagania pod względem estetyki i funkcjonalności.

Dlatego aby wnętrze to dogodnie urządzone budziło w nas optymizm każdego ranka my skupiamy całą naszą uwagę na meblach kuchennych i urządzeniach potrzebnych do zapewnienia wysokiej jakości komfortu pracy w takiej kuchni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia AGD renomowanych firm: MIELE, BOSCH, SIEMENS, WHIRPOOL, AEG oraz wiele innych.


Wiemy , że sprostamy Państwa oczekiwaniom tak więc

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Opolska 56A, Węgry k/Opola, 46-025 Osowiec
Telefon: +48608593891
Telefon 2: +4877/4432428
E-mail: kuchnie.moderna@onet.eu
Web: www.kuchniemoderna.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)