Razem 27 052 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zapraszamy Państwa do Hotelu Astoria, który zlokalizowany jest w centrum Krakowa, w sercu dawnej dzielnicy żydowskiej- Kazimierz, niedaleko Królewskiego Zamku na Wawelu oraz Rynku Głównego.

Nasz Hotel, o podwyższonym standardzie trzech gwiazdek (***+), posiada 33 komfortowe, przestronne pokoje oraz luksusowe apartamenty i rodzinne studia. Słoneczna kolorystyka nadaje wygodnym i eleganckim wnętrzom Hotelu Astoria niepowtarzalną, domową atmosferę, którą cenią stali klienci. Cały obiekt jest klimatyzowany.
Hotel Astoria jest jednym z najnowszych hoteli w tej dzielnicy, zaprojektowanym od podstaw zgodnie z obowiązującymi wysokimi standardami europejskimi.
Szybko przekonacie się Państwo, że to Hotel urokliwy, do którego zawsze chce się wracać. Pobyt u nas to połączenie komfortu, domowej atmosfery i bezpieczeństwa w centrum Krakowa z umiarkowaną ceną. Jako jedyni w tej lokalizacji, dla zapewnienia Państwu spokojnego pobytu i wygody dysponujemy parkingiem podziemnym dla samochodów osowych.

Dbając o bezpieczeństwo naszych gości posiadamy system kamer oraz monitoring wraz z obsługą ochroniarską.

Gwarantujemy Państwu miły nastrój, znakomitą kuchnię, wyjątkową staranność obsługi, wygodę oraz bezpieczeństwo. Będziemy zaszczyceni Państwa pobytem w naszym Hotelu.

Dyrekcja i Personel Hotelu Astoria
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Józefa 24, 31-056 Kraków
Telefon: +4812432-50-10
E-mail: biuro@astoriahotel.pl
Web: www.astoriahotel.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)