Razem 27 235 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
W kilku słowach powiemy Państwu o naszym hotelu. Hotel powstał w 2003 roku po adaptacji budynku mieszkalnego na budynek hotelowo-restauracyjny. Powstało 11 pokoi z 20-ma miejscami ,drink-bar oraz sala konsumpcyjna . Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych z wyjątkiem jednostek mieszkalnych. Parking z wydzielonymi stanowiskami dla osób niepełnosprawnych na samochody osobowe jest ogrodzony i zamykany po godz.22.00.

W cenie usługi hotelowej wliczone jest śniadanie ,natomiast obiad lub kolację można zamówić w restauracji. W bliskim otoczeniu hotelu znajduje się park z placem zabaw dla dzieci oraz muzeum "Walk nad Bzurą". Dworzec kolejowy znajduje się ok. 300m. od obiektu ,natomiast do trasy A2 Warszawa-Poznań ok. 500m.

Po rozbudowie hotelu "AWIS" obiekt posiada specjalną salę relaksacyjną z sauną ,kabiną prysznicową z panelem masażowym i wytwornicą pary ,ratanowym kompletem wypoczynkowym i przyrządem do ćwiczeń. Wspaniały klimat i funkcjonalność przygotowanych pomieszczeń pozwoli na miłe spędzenie czasu w naszym obiekcie. Wielofunkcyjność obiektu umożliwiła stworzenie centrum hotelowo-konferencyjno-gastronomicznego. Dla stałych Klientów przewidujemy specjalne rabaty i promocje.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Przemysłowa 2, 99-300 Kutno
Telefon: +48242542338
E-mail: centrum@awis.kutno.pl
Web: www.awis.kutno.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)