Razem 31 392 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Kompleks składa się z 25 piętrowej wieży i 10 piętrowego budynku z parkiem rekreacyjnym w środku. Wokół budynku zadbane i wymanikiurowane trawniki, skwerki, trasa spacerowa i rowerowa zaś obok kryte baseny, fitnes, aerobik. Szukającym wrażeń dla ducha zachęcamy zatrzymanie się w jednym z naszych najwyżej położonych apartamentów ze spektakularnym widokiem na Warszawę i okolice.
*****
Jesteśmy idealnie zlokalizowani na obrzeżu Śródmieścia obok Umschlagplaz Warszawskiego Getta ostatnio najlepiej przedstawionego w filmie Romana Polańskiego Show Video Clip "Pianista". Spacerem możesz wybrać się do Starego Miasta, Centrum Warszawy zaś do lotniska jest jedyne 8 kilometrów. Każdy środek transportu jest w zasięgu ręki: Autobus, Tramwaj, Pociąg Lokalny do Dworca Gdańskiego - Metro Metro - Warszawa oraz tylko krok do Wisłostrady.
*****
Wspaniała wiadomość dla tych poszukujących nie z tej ziemi rozrywki i zakupów. Naprzeciw nas jest mega centrum, największe w całej Polsce Arkadia Centrum Handlu i Rozrywki z ponad 220 sklepami, 20 centrami handlowymi, 19 restauracjami, 15 kinami, Pasażem Canaletto, Kopernik, Wisła, Teatrum, ulicą Twardowskiego i wiele więcej... Zbudował ERE Reit Estate Investment Trust i Gdańsk Station Shopping Mall finansował J.P. Morgan-Chase.
* photo * photo * photo *

Wyśmienita lokalizacja i komfort obiektu oraz ciepłe przyjęcie skierowane do naszych gości z pewnością dopełni Państwa pobyt w Warszawie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: AL. Jana Pawła II 80 / D44,00-175 Warszawa
Telefon: +4822-6373273
E-mail: info@BabkaTower.com
Web: www.babkatower.com/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)